Ausdrehkopf Sandvik R391.B03R-40F53 A for industrial equipment
PDF
price on request
Contact the seller
Call me back
Ausdrehkopf Sandvik R391.B03R-40F53 A for industrial equipment - Machineryline
Ausdrehkopf Sandvik R391.B03R-40F53 A for industrial equipment | Image 1 - Machineryline
Ausdrehkopf Sandvik R391.B03R-40F53 A for industrial equipment | Image 2 - Machineryline
Ausdrehkopf Sandvik R391.B03R-40F53 A for industrial equipment | Image 3 - Machineryline
Ausdrehkopf Sandvik R391.B03R-40F53 A for industrial equipment | Image 4 - Machineryline
Ausdrehkopf Sandvik R391.B03R-40F53 A for industrial equipment | Image 5 - Machineryline
Interested in the ad?
1/5
PDF
Price:
on request
Ask for price
Notify me when price changes
Contact the seller
Brand: Sandvik
Model: R391.B03R-40F53 A
Type: other tooling
Location: Germany Wiefelstede6630 km to "United States/Columbus"
Seller stock ID: 17425
Placed on: Apr 17, 2026
Condition
Condition: used
Additional services
More details — Ausdrehkopf Sandvik R391.B03R-40F53 A for industrial equipment
Abmessungen: 435/68/H53 mm
Standort: 26215 Wiefelstede, DE
Zustand: sehr gut
Maschinennummer: MA10225
Lagerplätze Intern: 1P0011
Nettogewicht: 6,1
Ausdrehkopf
Spindelkopf
Bohrkopf
Einstechbohrkopf
Einstechkopf
Spindelbohrkopf
Ausbohrkopf
Spindelwerkzeug
Hersteller: Sandvik Coromant R391.B03R-40F53 A-Aufnahme: Ø 40 mm-Bohrwerkzeug Aufnahme: 16 x 8 mm-Werkzeug: Ø 435 mm-Gewicht: 6,1 kg